Iedzīvotājiem
Foto

Sestdien, 25. maijā, Jelgavā vienlaikus ar pilsētas svētkiem notiks IX Latvijas tūrisma informācijas tirgus. Popularizējot savu tūrisma piedāvājumu, pasākumā piedalīsies arī Jelgavas novads, aicinot kāpt autobusā un iepazīt Jelgavas novadu.

“Esam sagatavojuši sešus dažādus virtuālos maršrutus, kas ļaus apceļot teju visu Jelgavas novadu, iepazīt bagātīgo muižu,  muzeju un apskates objektu piedāvājumu. Viena no Jelgavas novada lielākajām bagātībām, kas atklāj gan novada, gan Latvijas vēstures līkločus, ir daudzās muižas. To sienas stāsta senas leģendas un ļauj iztēloties aizgājušo laiku greznību un tā laika cilvēku dzīvi, kā arī ielūkoties muižu dažādajos likteņa pavērsienos, kas palīdzējuši tām savu godību saglabāt līdz pat šodienai. Pasākuma ietvaros prezentēsim šīs sezonas jaunumu – Jelgavas novada muižu maršrutu,  kurā aicinām savām acīm redzēt vienpadsmit 18. un 19. gadsimta muižu apbūves paraugus un iepazīt to dažādos stāstus,” atklāj Tūrisma un uzņēmējdarbības nodaļas tūrisma organizatore Linda Holendere.

Jelgavas novada tūrisma pieturu meklē Hercoga Jēkaba laukumā, iepretim “Ķepu namam”.  Autobuss “aties” reizi pusstundā, sākot no pulksten 10. Improvizētā ekskursija ilgs aptuveni 15 minūtes. Jelgavas novada stendā būs pieejams arī plašs tūrisma materiālu klāsts un dažādas aktivitātes. Apmeklētājus gaidīsim no pulksten 9 līdz 15.