Novada ziņas
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina uz erudīcijas vakaru ciklu “Prātlauzis”

Sākoties rudens sezonai, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) līdz pat novembrim katra mēneša trešajā trešdienā aicina uz erudīcijas vakaru ciklu “Prātlauzis”. Pirmais spēļu vakars noritēs 21.septembrī no pulksten 18 līdz 20 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Prāta spēļu ciklā tiks pārbaudītas dalībnieku zināšanas par Jelgavas vēsturi un mūsdienām, tūrismu un ceļošanu, kā arī par Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma pakalpojuma sniedzējiem. Katrs “Prātlauzis” tiks sadalīts astoņās kārtās, katrā kārtā dalībniekiem būs jāatbild uz desmit jautājumiem. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie vērtīgām balvām no JRTC, Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Erudīcijas vakariem aicinātas pieteikties komandas divu līdz četru cilvēku sastāvā. Piesakoties būs jānorāda komandas nosaukums, kontakttālrunis un e-pasts. Pieteikšanās pa tālruni +371 63005447 vai +371 25619266, vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv

Nākamie spēļu vakari norisināsies 19. oktobrī un 16.novembrī no pulksten 18 līdz 20.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē.