Novada ziņas Sports
Foto

Bronzas medaļas izcīnīja VK “Jelgava” volejbolistes, pieveicot “SuFA klubs”/DU sportistes ar 3-1 (25:21, 25:21, 23:25, 25:15) un sērijā līdz diviem panākumiem uzvarot ar 2-1.

Jelgavniecēm Līva Sola guva 18 punktus, Linda Liniņa – 14 punktus, Monta Urbāne un Rūta Zīle – pa 13 punktiem, Urbānei trīs punktus sakrājot blokā, Līva Brīvule 12 punktus.

Daugavpils vienībā Diana Vabiščeviča guva 15 punktus, trīs sakrājot ar bloku, Inga Sauša – 14 punktus, bet Karolīna Dzierkale – 10 punktus, trīs gūstot ar servi.

“Spēle galīgi nebija viegla. Daugavpils meitenes bija labi noskaņojušās un spēlēja labi. Pirmajos divos setos uzvarējām grūtā cīņā, un šķita, ka trešajā setā meitenes mazliet atslābst, jo likās, ka uzvara ir tuvu. Daugavpils agresīvi servēja, jāatzīst – labāk nekā mēs. Savukārt ceturtajā setā, ko sākām ar 1:4, uzvarējām ar Līvas Brīvules emocijām, lieliskajām servēm, darbību uzbrukumā un aizsardzībā. Viņa emocionāli uzkurināja pārējās meitenes,” pēc uzvaras teica VK “Jelgava” komandas treneris Aldis Bērziņš.

“Vērtējot sezonu, cerējām uz ko vairāk visos turnīros, taču visos turnīros izšķirošajās spēlēs nevarējām būt labākajā sastāvā – gan Superkausa pusfināla spēlē ar RSU/MSĢ, gan Latvijas kausa finālā ar RVS/LU, gan arī Baltijas līgā un Latvijas čempionāta pusfinālos. Nerealizējām savu potenciālu līdz galam, taču esmu priecīgs par beigās iegūto, jo arī šī uzvara nāca smagā cīņā. Un ir svarīgi sezonu pabeigt ar uzvaru,” sezonu vērtēja treneris.

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva "Rīgas Volejbola skolas"/"Latvijas Universitātes" (RVS/LU) volejbolistes.

Foto: VK Jelgava

Informāciju sagatavoja: spotacentrs.com