Izglītība
KULK ir pabeidzis Elejas sākumskolas teritorijas labiekārtošanu

SIA KULK ir pabeidzis Elejas vidusskolas sākumskolas teritorijas labiekārtošanas darbus un nodevis objektu ekspluatācijā.

Objektā Lietuvas ielā 34, Elejā, darbi sākās 2021. gada septembrī, ziemā tie tika apstādināti klimatisko apstākļu dēļ.

"Vienmēr prieks realizēt šādus projektus - labiekārtota teritorija kļūs par pārsteigumu skolēniem, kuri jau drīz atgriezīsies skolas solos. Droša, sakārtota un pievilcīga apkārtējā vide padarīs starpbrīžus patīkamākus un interesantākus, un gan jau kādam sagribēsies sportot aktīvāk tik skaistā un jaunā stadionā," saka SIA KULK Ražošanas direktore Diāna Agule.

Labiekārtošanas projekta ietvaros tika izbūvēts priekšlaukums, aktivitāšu zonas, velonovietne, celiņi, ierīkota zaļā klase, uzstādīts jauns apgaismojums, sporta celiņi ar gumijas segumu un veikti citi darbi.

Elejas vidusskolas sākumskolas teritorijas labiekārtošanas darbi veikti uz Jelgavas novada iepirkuma pamata - KULK piedalījās izsludinātajā konkursā un uzņēmuma piedāvājums tika atzīts par labāko.

Šobrīd KULK brigādes strādā vēl vienā objektā Jelgavas novadā - notiek Vircavas vidusskolas teritorijas labiekārtošanas darbi.

Informāciju sagatavoja:

SIA "Kulk"
kulk.lv
Facebook.com/kulk.sia