Novada ziņas Jaunatne
baneris

Visi interesenti skolēnu brīvlaikā, 5. janvārī pulksten 13, tiek aicināti uz Kultūras izziņas meistarklasēm, kas notiks Jaunrades namā «Junda» (Zemgales prospekts 7, Jelgava).

Pasākuma ietvaros būs izveidotas izglītojošas-izklaidējošas «stacijas» jauniešiem, kas palīdzēs atklāt dažādus kultūras veidus. Kopā būs četras «stacijas» - gleznošanas, literatūras, teātra un vēstures. Katrs interesents var izvēlēties divas no «stacijām» un, tās apmeklējot, izmēģināt kaut ko jaunu.

«Skolas brīvlaikā jaunieši, protams, var atpūsties, vienlaikus tas ir arī labs brīdis, lai apgūtu ko jaunu un, kas zina, atklātu sevī kādu talantu. To arī centīsimies piedāvāt ikvienam interesentam,» pastāstīja biedrības «Youth Empowerment» valdes priekšsēdētājs Renārs Karlinskis, piebilstot, ka pasākuma mērķauditorija ir skolu jaunatnes, taču laipni aicināti piedalīties ikviens.

Pasākuma dalībniekiem ir sagādāts vēl kāds pārsteigums - bezmaksas ieeja uz koncertu «Roks jaunatnei» 6. janvārī pulksten 19, Melno Cepurīšu Balerijā (Raiņa iela 28, Jelgava).

Kultūras izziņu meistarklasēm lūgums pieteikties iepriekš

Pasākums tiek finansēts Jelgavas valstspilsētas pašvaldības projekta ietvaros, un šis jau ir otrais pasākums minētā projekta ietvaros. Pirmais bija fotoorientēšanās, kas notika decembrī un kurā jaunieši varēja iepazīt dažādas Jelgavas kultūrvēsturiskās vietas un uzzināt interesantus faktus par tām.