Pieredzes stāsti
Grupas bilde

Jelgavas novada jaunatnes darbinieki katru gadu papildina savas zināšanas neformālā izglītībā. Jaunu prasmju iegūšanai, darba kapacitātes celšanai un pieredzes apmaiņai jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem ir iespēja mācīties neformālā izglītībā starptautiskās programmās. Galvenais, lai pašam ir vēlme un motivācija iesaistīties un izkāpt no komforta zonas un mācīties starptautiskā vidē.

Laikā no 3.līdz 11.novembrim Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra vadītāja Sintija Zīlīte piedalījās Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” jaunatnes līderu un jaunatnes darbinieku starptautiskā pieredzes apmaiņas projektā “I feel good (Punch the routine!)” Sintija par pieredzēto:

“Novembra sākumā piedalījos projektā “I feel good” ar mērķi popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu dažāda vecuma grupām. Piedaloties šāda veida projektā, gribēju uzlabot savas zināšanas darbā ar jauniešiem saistībā ar veselīga dzīvesveida veicināšanu, iegūt dažādas metodes un pieredzes stāstus no citiem dalībniekiem kā piesaistīt jauniešus mainīt savus ikdienas neveselīgos paradumus. Šajā laikā ieguvu dažādas metodes, ar kurām piesaistīt jauniešus veselīgākām ikdienas aktivitātēm, kā arī, pateicoties labi sagatavotai sportiskai, metodiskai un veselīgai programmai, bija iespēja sākt mainīt arī pašai savus ikdienas paradumus, kas ir regulāra vingrošana, biežāka ūdens lietošana uzturā un veselīgākas pārtikas izvēle un pagatavošana.

Tā teikt, lai kaut ko sāktu mainīt un uzlabot darbā ar jauniešiem ir jāsāk ar pašu!”

Projekta partneri Latvijā Biedrība “ideA” sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Kode,

jaunatnes lietu speciāliste, 

E-pasts: kristine.kode@jelgavasnovads.lv