Izglītība Novada ziņas
Lielplatones pamatskolas – atbalsta centram sporta laukumā labiekārtos skrejceļu

Noslēdzoties iepirkuma procedūrai, zināms darbu veicējs, kas Lielplatones pamatskolas-atbalsta centrā sporta laukumam veiks skrejceļa labiekārtošanas darbus. SIA “Kulk” apņēmies būvdarbus objektā pabeigt līdz oktobra beigām par kopējo summu 63 678 EUR. 

“Lielplatones skolas – atbalsta centra skolēnu vidū ir daudzi sportisti, kas uzrāda labus rezultātus ne vien valstiskā, bet arī starptautiskā līmenī. Vēlamies atbalstīt mūsu vieglatlētus un nodrošināt viņiem atbilstošu vidi, kur trenēties. Ir bijušas situācijas, kad mūsu sportisti sacensību laikā netīšām pārkāpj skrejceļa marķējumu un zaudē labas vietas, jo ir pieraduši, ka mūsu skrejceļam nav marķējuma. Līdz ar skrejceļa labiekārtošanu bērniem tiks aiztaupītas šīs nepatīkamās emocijas. Tāpat uzlabosies arī skolas – atbalsta centra ārējais izskats kopumā, kas nav mazsvarīgi,” stāsta Lielplatones pamatskolas - atbalsta centra direktors Andris Urbāns.

Lielplatones pamatskolas – atbalsta centra sporta laukums ir viens no vecākajiem Jelgavas novadā - tam joprojām ir grants un izdedžu segums, kas mūsdienās tiek atzīts par neekoloģisku risinājumu. Labiekārtošanas darbu ietvaros skrejceļa pašreizējo grants un izdedžu segumu demontēs, tā vietā ieklājot porasfalta segumu, to marķēs un ap skrejceļu izveidos apmales.