Uzņēmējdarbība
Afiša

15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”, kurā uzņēmēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savas uzņēmējdarbības sākumā. Pasākums ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju.

Uzņēmējdarbības sākums var būt izaicinošs, bet tas nenozīmē, ka tas nevar būt aizraujošs, par spīti kļūdām. Neveiksmju stāsti ir tie, ar kuriem nelepojamies, taču tie noteikti spēj būt iedvesma vai laba mācībstunda kādam citam jaunajam uzņēmējam. Pieredzes apmaiņa uzņēmējdarbībā ir ļoti būtiska, lai mēs nepieļautu vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal. Šajā reizē uzsvars tiks likts uz uzņēmējdarbības sākumu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un dalīties arī savā pieredzē. Aicinām pievienoties, iedvesmoties un gūt pieredzi no citu uzņēmēju stāstiem.

Diskusijā piedalīsies uzņēmēji no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora - Reinis Nikuļcevs, SIA Rocketgrip dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka kā skolēnu mācību uzņēmums, Matīss Saulītis, SIA SO/SO films audiovizuālo medijustudijas vadītājs un režisors, un Reinis Artimovičs, SIA Mītavas čiekurs dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka savā virtuvē un šobrīd jau produkciju iespējams atrast Michelin restorānos.

Pasākums notiks 15. novembrī plkst. 15.00 LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, Bauskā. Pasākumam var reģistrēties ikviens interesents, izmantojot pieteikšanās saiti.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".