Iedzīvotājiem Pasākumi Tūrisms
Foto

2024. gadā visā Latvijā, kopumā 42 galamērķos, notiks jau ceturtās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētās “Mājas kafejnīcu dienas 2024”, kurās lauku saimniecības, uzņēmēji un vietējo kopienu entuziasti atvērs savas durvis viesiem, pārtopot par mājas kafejnīcām.

Pasākuma mērķis ir saglabāt un atbalstīt ēdināšanas nozari laukos un veicināt vietējo tūrismu – ieinteresēt tūristus iepazīt lauku dzīvi, atbalstīt vietējos uzņēmējus, veicināt vietējās produkcijas noietu. “Mājas kafejnīcu dienās”, savas durvis apmeklētājiem var vērt saimnieki, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu.

Jelgavas novadā mājas kafejnīcu dienas notiks 10. un 11. augustā.

Ja Tev patīk gatavot un uzņemt viesus, un esi ieinteresēts savā sētā, dārzā, saimniecībā vai tūrisma objektā atvērt mājas kafejnīcu, piesaki savu dalību ŠEIT.

Pieteikumus gaidīsim līdz 30. aprīlim!

Lai izskaidrotu pasākuma noteikumus, visiem, kuri būs pieteikušies, tiks organizēta informatīvā diena, kā arī dalībniekiem būs iespēja noklausīties iedvesmojošus un izglītojošus seminārus par viesmīlību, pasākumu noformēšanu, kā arī par mārketinga aktivitātēm akcijas ietvaros.

Lai piedalītos mājas kafejnīcu dienās, būs jānoklausās Pārtikas un veterinārā dienesta apmācības un jāsaskaņo ēdienkarte.

Mājas kafejnīcu veiksmes atslēga ir ikviena dalībnieka paša un viņa komandas ieinteresētība piedalīties, jo pašiem ir jāizstrādā savas kafejnīcas piedāvājums - ēdienkarte un papildus aktivitātes, izklaides, meistarklases u.tml., aktīvi jāiesaistās sava piedāvājuma un kopējās akcijas reklamēšanā, jāveic apmeklētāju uzskaiti un jāsniedz organizatoriem atsauksmes pēc pasākuma.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar koordinatoriem Lauku partnerībā "Lielupe":
Līga Švānberga, 
liga@partneribalielupe.lv, 26399946;
Videga Strautniece, 
videga@partneribalielupe.lv, 25502151

Uz tikšanos “Mājas kafejnīcu dienās” 10. un 11. augustā!