Amatnieki Mājražotāji Uzņēmējdarbība
Foto

Pulcējot mājražotājus un amatniekus, Jelgavas novada pašvaldība ar debatēm par administratīvo atbalstu, projektu finansējuma iespējām un šī gada praktiskākajām iespējām 15. februārī "Muižas istabās" Vircavā pulcēja tos, kas ražo, cep, audzē, vāra, darina un ar tūrisma, atvērtās saimniecības pakalpojumu vai produkcijas tirgošanu Jelgavas novadu piepilda ar garšām, interesantu ekskursiju piedāvājumu.

Kā strādāt jaudīgāk un efektīvāk, pašam sev saimnieciskāk? Kā pašvaldība var atbalstīt un ko nepieciešams ieguldīt pašam? Kādi soļi sperami, lai mājražošana atmaksātos?

Paldies z/s "Trubenieki" par Latvijas restorānos pieprasītākajām šitaki sēnēm, sēņu sviestu un maizi, z/s "Vārpas" par dārzeņaudzētāja plašo sortimentu un pesto, marinējumiem un banketu kvalitāti, z/s "Pasakas"par gardākajām vietējām zemenēm, IK "VAAV" par aitas tauku dziedinošo balzamu, "Sugar Art" par cepumu mākslu, SIA "ForV " zīmola "Citas Sveces" attīstību ar lielajiem plāniem, p/s "Dzērves" par bagātīgo tomātu pasauli,  SIA "Dūcmaizīte" par sirsnībā darinātu maizi, z/s "Līgas medus" un Egita Miķelsonei par medus pasaules produktiem, SIA Zekants par "Pupuchu" izaugsmes stāstu novadā, Ilzei Pavlovskai jeb Bramberģes muižas saimniecei par atsperšanās plāniem Jelgavas novadā!

Viņi ir mūsējie - saistīti ar dabas un paša roku darba produkciju, kas iestājas, uztraucas un rūpējas par katra produkta kvalitāti pirms pārdod to kādam citam.

Ja esi mājražotājs, kas pašlaik darbojas Jelgavas novadā, bet vēl esi nesasniegts atbalstā un iesaistē, nāc atsaucies - Jelgavas novada pašvaldībai rūp tava izaugsme un mēs meklēsim atbalsta iespējas!