Novada ziņas
Nedēlas nogalē notiks Zemessardzes mācības

No 24. līdz 26. februārim Jelgavas novada Platones, Glūdas un Valgundes pagastā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona zemessargu mācības, lai uzturētu un pilnveidotu vienības kaujas spējas.

Mācību laikā zemessargi uzlabos orientēšanās un  izdzīvošanas prasmes mežainā apvidū, kā arī patrulēšanas elementus, pārvietojoties gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā Platones pagasta Lielvircavas pamatskolas apkārtnē, Glūdas pagastā un Valgundes pagastā.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā zemessargi izmantos mācību munīciju un citus kaujas imitācijas līdzekļus, kas rada skaņu un dūmus, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību.

Zemessargu mācību uzdevumu izpilde notiek ar  AS “Latvijas valsts meži” un Jelgavas novada pašvaldību saskaņotās teritorijās. Mācību laikā īslaicīgi būs manāmi militārie transportlīdzekļi, kuri pārvietosies uz un no mācību vietām. 

Aicinām iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.