Pieredzes stāsti
Bildes no pasākuma

Sindija Veisa ir no Jelgavas novada Vilces pagasta, ārpus skolas iesaistās dažādās aktivitātēs, projektos, līdzdarbojas Jelgavas novada jauniešu padomē. Jaunietes pieredzes stāsts par dalību starptautiskā nometnē.

“Čau, mani sauc Sindija un es vēlos padalīties par savu pieredzi starptautiskajā mediju nometnē “Young Media Sharks ”, kas norisinājās vasarā no 7.līdz 12.augustam Kuldīgas novadā.

Sāksim ar to, kā es uzzināju par šo nometni? Vienu dienu internetā redzēju, ka kāds bija padalījies ar ierakstu par šo nometni un man tas šķita interesants. Izlasīju un nodomāju, kāpēc gan nepieteikties. Aizpildīju pieteikumu un cerēju uz labāko.

Braucot uz satikšanās vietu ļoti nervozēju, jo braucu viena, nozinot, kas notiks un nepazīstot nevienu. Līdzko visi kopīgi braucām uz Kuldīgu sapratu, ka šī nedēļa būs neaizmirstama. Kā nometnes dalībniecei, jāsaka, ka nometne bija pārdomāta, un attīstīja vairākas zināšanas un lika padomāt par to, kā mēs uztveram medijus. Bija ļoti intelektuālas un vērtīgas diskusijas, lekcijas un praktiskais darbs. Viens no lektoriem nometnē bija Dainis Īvāns, runājot par Latvijas neatkarības atgūšanu un to, cik ļoti liels spēks mēdijiem bija tajā cīņā. Young Media Sharks nometnes mērķis bija mācīt par jaunām idejām un dzīves skatījumiem. Tas, ko organizētāji ir paveikuši tiešām ir apbrīnojami un es varu teikt - nometni atcerēšos visu mūžu tikai ar pozitīvām emocijām, lieliskiem cilvēkiem, noderīgām atziņām un nākotnes iespējām. Kā arī vēlējos pieminēt vienu teikumu no nometnes noteikumu saraksta “Esi aktīvs – klausies, runā, jautā… vai arī paliksi par kartupeli uz mūžiem!”

Noteikti iesaku pieteikties tiem kam interesē dažādu jomu mediji un papildināt savas zināšanas, kā arī gūt jaunu pieredzi un draugus. Atmosfēra ir vienkārši kolosāla.”

Young Media Sharks 2018 organizatori ir Avantis radošā direktore Ilona Bičevska un Pieci.lv izveidotājs Kārlis Dagilis, nometnes galvenais finansētājs – Vācijas Federālā ārlietu ministrija, atbalsta Kuldīgas pilsēta, JC Decaux, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas katedra, mediju portals Pilseta24.lv un Latvijas pašvaldību izpilddirektoru asociācija