Sociālā joma
AS "Nordeka" piedāvā darbu autobusa vadītājam

Pēc uzvaras VSIA “Autotransporta direkcija” 2019. gada jūlijā izsludinātajā iepirkumā “Par tiesību piešķiršanu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā”, sākot ar šā gada 1.augustu AS “Nordeka” uzsāks pasažieru pārvadājumu sniegšanu Bauskas reģiona iedzīvotājiem, aizstājot līdzšinējo pārvadātāju. 

Arī savienojumu “Bauska-Rīga” AS “Nordeka” apkalpos, kā līdz šim, taču pasažierus un, protams, arī autobusa vadītājus pakalpojuma iesaistē sagaida jauni un ērti autobusi. Gandrīz visi autobusi būs pielāgoti cilvēku ratiņkrēslā pārvadāšanai, tāpat pasažieriem sev interesējošajām pieturām garām neļaus pabraukt modernā pieturu paziņošanas sistēma, kā arī par drošību salonā rūpēsies videonovērošanas kameras. Novitāte attiecībā pret līdz šim sniegto pakalpojumu ir bezizmešu elektroautobusi, kas Bauskas novada iedzīvotājus apkalpos tuvākos maršrutos, kā arī velosipēdu turētāji, ar ko būs aprīkota daļa autobusu, kas, iespējams, ļaus papildus attīstīties lauku tūrismam.

Lai pakalpojums būtu pilnīgs, tiek aicināti darbā Bauskas filiālē autobusa vadītāji, kurus apmācīs, instruēs, kā arī pienācīgi atalgos, lai tie veiksmīgi iekļautos AS “Nordeka” komandā un pasažierus apkalpotu profesionāli, pašaizliedzīgi un ar smaidu uz lūpām.