Uzņēmējdarbība Novada ziņas
Pašvaldība SIA “Easy pack” pasniedz “Gada uzņēmējs Zemgalē 2020” balvu

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) un Uzņēmējdarbības atbalsta centrs (ZUC) ik gadu apbalvo  izaugsmē spēcīgākos Zemgales uzņēmējus. 2020.gadā tituls „Gada uzņēmējs Zemgalē” kopumā tika piešķirts 22 Zemgales uzņēmējiem, tostarp arī Jelgavas novada Kalnciema uzņēmumam SIA “Easy pack”, taču Covid-19 vīrusa ietekmē tradicionālais godināšanas pasākums nevarēja notikt un konkursa organizatori lēma par iespēju balvas nogādāt pašvaldībām, lai tās attiecīgi godinātu savus uzņēmējus.

Jelgavas novada pašvaldības vadība uzņēmumam SIA “Easy Pack” balvu pasniedza šodien, 29.jūnijā, ierodoties pie uzņēmēja Arņa Vēja Kalnciemā.

SIA “Easy Pack” ir uzņēmums, kas Kalnciemā sakopis degradētu teritoriju, attīstījis veiksmīgu ražošanu un iesaistījies sociālajā uzņēmējdarbībā. Uzņēmums ražo kartona iepakojumu – gan kastes, kastītes, gan dizaina priekšmetus.

Kā stāsta pats uzņēmuma vadītājs, ‘’Easy Pack’’ kartona iepakojumu ražošana ir daudzveidīga un piedāvājums plašs – uzņēmums no kartona var ražot jebko, ko klients vēlas. “Easy Pack” klientu lokā ir mēbeļu ražotājs “Avoti”, “Daiļrade koks”, “Cēsu alus”, “Brabantia” un arī kosmētikas ražotājs “Madara Cosmetics”, kam SIA “Easy Pack” nodrošina augstas kvalitātes dizaina iepakojumu.

Līdz ar uzņēmējdarbības uzsākšanu novadā SIA “Easy Pack” aizsāka atvērtu komunikāciju, tāpēc sadarbība ar uzņēmumu pašvaldībai sekmējusies dažādos virzienos. Sadarbībā ar uzņēmumu pašvaldība ir izstrādājusi arī dizaina konceptu saviem reprezentācijas priekšmetiem un dāvinājumiem. Turklāt ar atvērtību un godprātīgu vēlmi veidot simbiozi starp uzņēmējiem A.Vējam ir jau vairākas ieceres un sadarbības projekti, kas iedibināti starp Kalnciema pagasta uzņēmējiem. Tāpat “Easy Pack” ir sociālās uzņēmējdarbības pārstāvis, jo A.Vējš aizsācis līdzdarbošanos deinstitucionalizācijas projektā, kā rezultātā jaunajā sociālo pakalpojumu centrā Kalnciemā, kur veidotas darbnīcas un dienas centrs cilvēkiem ar viegliem garīgas attīstības traucējumiem, “Easy Pack” ir uzsācis projektu, apmācot un sniedzot iespēju šiem cilvēkiem strādāt reāli nepieciešamu pasūtījumu izpildi.