bilde

Jelgavas novadā īstenotais Erasmus+ projekts par mūžizglītības ekosistēmas pilnveidi piedāvā iespēju mūžizglītības koordinatoriem, jaunatnes lietu koordinatoriem un aktivitāšu centru vadītājiem pieteikties mobilitātes konkursam, saņemt organizatorisku un finansiālu atbalstu apmeklēt strukturētos kursus ārzemēs.

Plānots, ka dalībnieki, piedaloties apmācībās, attīstīs līderības un stratēģiskās plānošanas prasmes, kā arī demokrātiskās līdzdalības vērtības mūžizglītības kontekstā; pilnveidos metodes, tehnikas un radīs inovatīvus risinājumus ikdienas darbā; veicinās daudzveidību iestādē, pilnveidos digitālās prasmes un apgūs jaunas zināšanas, prasmes un kompetences mūžizglītības ekosistēmas pilnveidē.

Speciālisti var pieteikties četriem dažādiem kursiem ārzemēs: divas apmācības mūžizglītības koordinatoriem (finansējums kopā 4 speciālistiem), apmācība jaunatnes lietu koordinatoriem (finansējums 3 speciālistiem) un apmācība aktivitāšu centru vadītājiem (finansējums 2 speciālistiem).  Saturiskā informācija un kontaktinformācija jautājumu gadījumā par plānotajiem kursiem pieejama izstrādātās metodikas pielikumā.

Pēc apmācībām plānotas vietēja mēroga darba grupas un semināri, kuru laikā tiks izstrādātas jaunas vadlīnijas Jelgavas novada mūžizglītības ekosistēmas pilnveidē un efektivitātes darbā ar mērķa grupu paaugstināšanā.

Ņemot vērā ierobežoto dalībnieku skaitu, interesenti ir aicināti iepazīties ar dalībnieku atlases kārtību un kritērijiem. Lai pieteiktos apmācībām, interesenti tiek aicināti aizpildīt iesniegumu un līdz 2023.gada 29.oktobrim elektroniski iesniegt projekta vadītājam, sūtot uz e-pastu: gatis.kasparinskis@jelgavasnovads.lv

Aktivitāti finansē Eiropas Savienības Erasmus+ programmas (Pamatdarbības Nr. 1) Pieaugušo izglītības sektora projekts Nr. 2023-1-LV01-KA122-ADU-000125873 “Restartēsim mūžizglītības ekosistēmu!”. Jelgavas novada Izglītības pārvaldei projekta īstenošanai pieejamais finansējums 26310 EUR. Projekta ieviešanas laiks 01.10.2023.-20.11.2024.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Jelgavas novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.