Atbalsts jauniešiem

Ēnu dienas organizatori, praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement  Latvija (JA Latvija) izsaka pateicību par aktīvu iesaistīšanos karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena 2016  Ēnu devējiem, atverot durvis saviem nākotnes darbiniekiem, un Ēnotājiem, kas apzināti gatavojas savai karjerai.

No Jelgavas novada skolām Ēnu dienā 2016 piedalījās 217 skolēni, ēnojot profesiju pārstāvjus no dažādām nozarēm. Vislielākā interese skolēniem bija par vadības un uzņēmējdarbības, izglītības un zinātnes, medicīnas un sociālās aprūpes, drošības, transporta un loģistikas nozarēm. Lielam vairumam skolēnu Ēnu diena patika, ir ļoti labas atsauksmes no ēnotajiem par Ēnotāju pieklājību, uzcītību, ieinteresētību. Ir arī skolēni, kuri sapratuši, ka ēnojamā profesija viņus nesaista. Skolēni, kuri pasākumā piedalījās pirmo reizi saka: nekad nepiedzīvots piedzīvojums, pārsteigti par iepazīto darba specifiku, necerēti daudz informācijas un pozitīvu emociju. Skolēni ir pateicīgi par iespēju un gandarīti par redzēto un izjusto.

Ēnu dienās 2016 piedalījās: Aizupes pamatskola, Elejas vidusskola, Kalnciema pagasta vidusskola, Kalnciema vidusskola, Sesavas pamatskola, Šķibes pamatskola, Vircavas vidusskola (Platones filiāle), Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola​.

Liels paldies Jelgavas novada skolām par skolēniem sniegto karjeras atbalstu un iespēju piedalīties JA-YE Ēnu dienā!JA Latvija infografika par sasniegto ĒNU DIENĀ & Jelgavas novada skoluю