Atbalsts

15. februāra vakarā ugunsnelaime piemeklēja daudzdzīvokļu māju Dārza ielā, Elejā. Postošā ugunsgrēkā smagi cieta Elejas vidusskolas direktores vietniece un četru deju kolektīvu – Elejas pagasta jauniešu deju kolektīva „Tracis”, Vilces pagasta vidējās paaudzes deju kolektīva „Medaga”, Vilces pagasta senioru deju kolektīva “Vecie vilki” un Lielplatones pagasta vēsturisko deju kolektīva “Senvedere”- vadītāja Ivita Lejava-Majore. Tāpat uguns izpostīja viņas ģimenes dzīvokli un iedzīvi.

Ivitas apdegumi ir nopietni, un pašlaik viņa ārstējas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Biķernieki” Valsts Apdegumu centrā. Jau tagad ir skaidrs, ka gan veselības, gan īpašuma atjaunošana prasīs ļoti daudz spēka un finanšu līdzekļu.

Palīdzēt Ivitai Lejavai-Majorei un viņas ģimenei var, veicot ziedojumu uz vīra Arņa Majora bankas kontu ar norādi – atbalsts ugunsgrēkā cietušajiem. Konta numurs ziedojumiem: LV35HABA0551005155519. Aicinām ziedot un ticam, ka kopīgiem spēkiem sniegsim nepieciešamo atbalstu, lai Ivita varētu turpināt nodarboties ar savu sirdslietu – deju, un ģimene varētu atjaunot mājas.