Seminārs Izglītība Mūžizglītība
seminars

14. jūnijā Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskolā pieredzes apmaiņas seminārā tikās pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatori no visas Latvijas. Koordinatori pēta labas prakses piemērus Izglītības un zinātnes īstenotā Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” ietvaros.

Semināru atklāja Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Strūberga un Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas direktore Lilita Leoho.

Koordinatoriem bija iespēja iepazīt Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas  darbu, gūt priekšstatu par Restauratoru nama piedāvātajām programmām un aktivitātēm pieaugušajiem, apmeklēt mācību telpas.

Signe Briķe (Izglītības un zinātnes ministrija) informēja dalībniekus par Individuālo mācību kontu ieviešanas plānu sadarbībā ar pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatoriem.

Kopā ar Latvijas Bankas vecāko finanšu pratības speciālisti Aiju Brikši semināra dalībnieki piedalījās Neformālās izglītības programmas “Digitālā finanšu pratība” izstrādē un pilotēšanas plānojumā vietējās pašvaldībās.

Laura Iveta Peniga informēja par Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” aktualitātēm.

Jelgavas novada Mūžizglītības nodaļas vadītāja Jeļena Žoide iepazīstināja kolēģus ar novada pieredzi, veicinot mūžizglītības kultūru un īstenojot pieaugušo neformālo izglītību. Savā darba pieredzē dalījās arī Vircavas mūžizglītības koordinatore Aija Vārava.

seminars