Foto

Lai paplašinātu sūtījumu izsniegšanas un nosūtīšanas iespējas, VAS "Latvijas Pasts" tuvākajā laikā Jelgavas novadā plāno izvietot divus pakomātus - pie veikala TOP Glūdas pagasta Nākotnē (Skolas ielā 4) un pie veikala TOP Elejā (Stacijas ielā 2).

“Elejas pakomāta ietilpība būs 78 skapīši, savukārt Nākotnes – 59. Plānots, ka jaunie pakomāti sāks darboties maija sākumā. “Latvijas Pasta” pakomātos ir iespējams saņemt sūtījumus un nosūtīt tos šādos veidos: pakomāts – pakomāts, pakomāts - pasta nodaļa, pasta nodaļa – pakomāts, kad sūtītājs sagatavoto sūtījumu nodod pasta nodaļā, bet saņēmējs to saņem izvēlētajā pakomātā, un kurjers – pakomāts. Par pakomāta pakalpojumu varēs norēķināties ar bankas karti uz vietas pakomāta maksājumu terminālī, noformējot sūtījumu elektroniski www.manspasts.lv, pasta nodaļās, noformējot sūtījumu, savukārt piegādi ar kurjeru iespējams noformēt elektroniski,” skaidro uzņēmuma "Latvijas Pasts"  Pasta terminālu pakalpojumu vadītāja Laura Šape.

Līdztekus "Latvijas Pasts" turpina darbu pie plašākā pakomātu tīkla valstī izveides, dubultojot pakomātu skaitu līdz vairāk nekā 400 punktiem, tādēļ sadarbībā ar pagasta pārvalžu vadītājiem ir sagatavots un uzņēmumam nosūtīts Jelgavas novada pašvaldības redzējums par optimālu pakomātu izvietojumu Jelgavas novada teritorijā.

Tāpat pašvaldība, iestājoties par pasta pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, nosūtījusi VAS “Latvijas Pasts” un uzņēmumu pārraugošajai Satiksmes ministrijai aicinājumu izskatīt iespēju atjaunot 2024. gada janvārī slēgtās pasta nodaļas darbu Kalnciema pagastā un saglabāt tās Ozolniekos un Elejā.

Foto: pasts.lv