Pašvaldības ziņas Platones pagasts
Foto

Šodien, 28. februārī, Jelgavas novada dome lēma par jauno Platones pagasta pārvaldes vadītāju, amatā apstiprinot Viktoriju Zāģeri, kura jaunos amata pienākumus sāks pildīt ar 2024. gada 11. martu.

Platones pagasta pārvaldes amats vakants kļuva 2023. gada  1. novembrī,  kad Jelgavas novada domes deputāti pēc paša vēlēšanās no amata atbrīvoja ilggadējo iestādes vadītāju– Vladislavu Pogožeļski.

Uz Platones pagasta pārvaldes vadītāja amata vakanci Jelgavas novada pašvaldība izsludināja atklātu konkursu, kur kopumā pieteicās 12 kandidāti. Izvērtējot iesniegtos pieteikumus, uz darba intervijām tika aicināti 10 pretendenti.

Izvēle par labu konkrētajai kandidatūrai veikta, ņemot vērā gan V. Zāģeres iegūto izglītību, iniciatīvu pieņemt jaunus izaicinājumus un spēju sevi pārliecinoši prezentēt darba pārrunās. Viktorija Zāģere pēdējos desmit gadus dzīvo Jelgavas pilsētā, bet dzimusi un augusi Jelgavas novada Elejas pagastā. V. Zāģere ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā un profesionālo bakalaura grādu finansēs.  Savukārt viņas līdzšinējā darba pieredze saistīta ar ekonomisko noziegumu apkarošanu.

“Man ir divpadsmit gadu pieredze valsts struktūrā, strādājot Iekšlietu ministrijas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Izmeklēšanas nodaļā. Strādāju inspektores amatā, izmeklējot ekonomiskos noziegumus. Darbs visnotaļ ir atbildīgs un pieprasa valsts aktuālo likumdošanas pārzināšanu. Uzskatu, ka iegūtā izglītība un darba pieredze ļaus man kvalitatīvi iesaistīties Platones pagasta pārvaldes finanšu lietderīgā izlietošanā, optimālā darba plānošanā, administrēšanā un organizēšanā,” komentē V. Zāģere.

Kopš 2023. gada 1. novembra Platones pagasta pārvaldi amatu apvienošanas kārtībā vada Līvbērzes pagasta pārvaldes vadītāja Ruta Medne.