Projekti
Projekta ietvaros bērni tiekas ar grāmatu autorēm

Lai veicinātu lasīšanas kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību pirmsskolu vecuma bērniem un pamatskolu skolēniem Jelgavas novadā, Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta Nr. 2022-1-LIT032 “Bērnu grāmatu autori Jelgavas novada bibliotēkās” ietvaros maija mēnesī tiek organizētas vairtākas tikšanās ar bērnu grāmatu autoriem.

Pirmā tikšanās ar bērnu grāmatu autori Luīzi Pastori notika 12. maijā. Vilces pamatskolas sākumskolas un pamatskolas audzēkņi ar autori tikās Vilces pagasta Tautas namā, savukārt Vircavas vidusskolas Platones filiālē autori satika sākumskolas skolēni.

Nākamā tikšanās plānota 23.maijā Kalnciema bibliotēkā, kuras laikā sākumsskolas audzēkņi satiks bērnu grāmatu autori Eviju Gulbi.

Savukārt 24. maijā novada bibliotēkās viesosies divas bērnu grāmatu autores: Sesavas bibliotēkā Laura Vinogradova tiksies ar pirmsskolas vecuma bērniem, bet Vircavas bibliotēkā un Zaļenieku kultūras namā autore Agnese Vanaga tiksies ar Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas pirmsskolas un 1.klases skolēniem.

25. maijā autore Zane Zusta viesosies Ozolnieku bibliotēkā un tiksies ar pirmsskolas vecuma bērniem.