Bērzkalnes PII
“Rudens mūsu dārzā”

Bērzkalnes PII Miķeļdienu ieskandināja 28.septembrī iestādes teritorijā, iesaistot bērnus teatrālā pasākumā “Rudens mūsu dārzā”. Ar grupu audzinātāju darinātiem krāsainiem, interesantiem tērpiem, svētkus atzīmēja ikkatrs bērnudārznieks, pārtopot par ežiem, pelītēm, zaķēniem, ķirbi, sīpolu, ābolīšiem un rudensrūķiem.

Svētku laikā tika jautri dejots, dziedāts, iets rotaļās. Par šo svinamo dienu tika izzināti latviešu tautas ticējumi, bērni rādīja un mācīja viens otram muzikālus priekšnesumus, veica sportiskas aktivitātes, stāstīja par atrastajiem dārzeņiem un augļiem, to izmantojumu ikdienas uzturā.

Pēc šīm aktivitātēm bērni devās iekštelpās ļauties rudens radošajiem mākslas darbiem, kuros, izmantojot dabas dotos materiālus, ļāvās fantāzijas lidojumam, veidojot rudens glezniņas, ar kurām šajā rudenī iepriecināt savus mīļos –  iestādes darbiniekus, sevi un savu ģimeni. Tapušie mākslas darbi rotās iestādes rotaļlaukuma nojumi.

Šī diena mums visiem kopā bija siltas saules pielieta un tikpat krāsaina kā rudens dabā! Paldies visiem par ieguldīto darbu svētku tapšanā!

Lai krāsaini radošs rudens cēliens!

Bērni dižojas ar košajiem un interesantajiem tērpiem.

 

Bērzkalnes PII bērni ar dziesmām, dzejoļiem un rotaļām atzīmē Miķeļdienu.

 

Informācija, foto: Bērzkalnes PII mūzikas skolotāja Inguna Blauma