Ozolieku pagasts Uzņēmējdarbība

20. jūlijā Ozolnieku pagasta svētkos Jāņu pļavā notiks “Pļavas svētki”.

Dalībai sabiedriskās ēdināšanas zonā aicinām pieteikties sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus/ izbraukuma kafejnīcas, kuru darbība reģistrēta PVD un kuru piedāvātajā sortimentā  ir:

• mūsdienīgas un radošas variācijas par latviešu tautas tradicionālās virtuves tēmām;
  • dažādas uzkodas un atspirdzinājumi (saldējums, kokteiļi, alkoholiskie (ar spirta saturu līdz 15%)  un bezalkoholiskie dzērieni, konditoreja u.tml.);
  •  tradicionālās latviešu virtuves izstrādājumi;
  • neparasti un mūsdienīgi dažādu tautu virtuves izstrādājumi.

Iesniegums, pakalpojuma izcenojumi un vizuālā noformējuma attēli iesniedzami no 2024. gada 10. jūnija līdz 30. jūnijam vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas, sūtot tos uz e-pastu laura.strele@jelgavasnovads.lv. Organizators pieteikumus izvērtē un pieņem lēmumu ne vēlāk kā līdz 3. jūlijam, nekavējoties to paziņo pretendentiem.

Vietu skaits ierobežots!

Dalībnieku ierašanās un vietu iekārtošana Jāņu pļavā ir 20. jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 11.00. Sabiedriskās ēdināšanas zonā dalībnieki netiek nodrošināti ar elektrības pievadu (ja nepieciešams, līdzi jāņem savs ģenerators). Dalībnieki sabiedriskās ēdināšanas zonas aprīkošanu ar galdiem, soliem un saulessargiem nodrošina paši.

Transporta novietošana blakus sabiedriskās ēdināšanas zonai Jāņu pļavā tehniski nav iespējama un transporta iebraukšana un atrašanās Jāņu pļavā no plkst. 11.00 līdz 02.00 būs aizliegta. Tirdzniecība no auto treilera Jāņu pļavā nav atļauta. Ēdināšanas zonas atbrīvošana notiek 21. jūlijā no plkst. 02.00.

Pretendenta atbilstība sabiedriskās ēdināšanas/izbraukuma kafejnīcas pakalpojumu sniegšanai tiks noteikta pēc šādiem kritērijiem:

• piedāvājuma vispārējā atbilstība Svētku koncepcijai;
  • piedāvātais sortiments un cenas;
  • tirdzniecības vietas un ēdināšanas zonas noformējuma vizualizācija (pēc iesūtītajiem foto attēliem);
  • iepriekšējā sadarbības pieredze.

Tirdzniecības nodevas apmēru saskaņā ar Jelgavas novada pašvaldības 2024.gada 24. aprīļa  saistošajiem noteikumu Nr. 31 “Par pašvaldības nodevām Jelgavas novadā” skatīt šeit: https://likumi.lv/ta/id/338263-par-pasvaldibas-nodevam-jelgavas-novada

Tirdzniecības nodevas samaksa veicama pirms tirdzniecības atļaujas saņemšanas.

Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt Laurai Strēlei uz tālruni: 26868158