Novada ziņas
Stadions ozolniekos

12. maijā svinīgi atklāta Ozolnieku Sporta skolas stadiona atjaunotā sporta spēļu laukumu zona un labiekārtotā teritorija. Lai izveidotu mūsdienīgu un sakoptu infrastruktūru, kas sporta skolas audzēkņiem un citiem sportot gribētājiem sniegtu iespēju nodarboties ar aktivitātēm svaigā gaisā, izveidoti strītbola, florbola un tenisa laukumi, kā arī labiekārtota stadiona teritorija, proti, sakārtotas gājēju ietves, izveidota centrālā ieeja no Skolas ielas puses, izbūvētas autostāvvietas ar dabīgā bruģakmens segumu un drošības joslām, visā stadiona teritorijā veikta apgaismojuma un video novērošanas izbūve, ierīkota lietus ūdens kanalizācija.

Stadiona infrastruktūru aicināti izmantot ne tikai sporta skolas audzēkņi, bet arī citi interesenti. Pie katras ieejas ir izvietota informatīva plāksne ar stadiona publiskās lietošanas noteikumiem. Skrejceļus iedzīvotāji, kuri vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, bez maksas drīkst izmantot, netraucējot sporta skolas organizētās nodarbības. Atklātā tenisa laukuma un futbola laukuma izmantošana ir maksas pakalpojums, ko iepriekš nepieciešams saskaņot ar iestādes administrāciju. Vairāk par Ozolnieku Sporta skolas pakalpojumu cenrādi un piemērotajiem maksas atvieglojumiem meklē www.ozolniekusportaskola.lv/kontakti/telpu-noma/.

Projekta “Ozolnieku sporta skolas stadiona pārbūve un labiekārtošana (sporta spēļu laukumu atjaunošana)” kopējās izmaksas – 738 296,47 eiro (ar PVN). Darbus veica SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”.

Stadions izbūvēts pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados un līdz šim tā atjaunošanā būtiski ieguldījumi netika veikti. 2019. gadā, dibinot Ozolnieku Sporta skolu, viens no pašvaldības galvenajiem uzdevumiem bija stadiona un tā sporta spēļu laukumu pārbūve atbilstoši sporta skolas piedāvātajām profesionālās izglītības programmām. Stadiona pārbūves process uzsākts 2021.gadā. Par spīti dažādiem izaicinājumiem, būvdarbi tika pabeigti pērnā gada rudenī un līdz gada beigām saņemti visi atzinumi stadiona ekspluatācijai.