Novada ziņas
Foto

6. martā simts gadu jubileju atzīmēja Jaunsvirlaukas pagasta iedzīvotāja Lidija Porečate. Jubilāri sveikt bija devusies arī Jelgavas novada pašvaldība.

Lidijas kundze dzimusi Sesavas pagastā un visu mūžu aizvadījusi Jelgavas novadā, strādājusi lauku darbus, izauklējusi divas meitas un dēlu. Nu jau sešdesmit gadus dzīvo ar vīra rokām celtā mājā Jaunsvirlaukas pagastā. Kundze joprojām ir darbīga, rūpējas par vistu, gaili un vēl pagājušajā gadā bija iekopusi arī savu siltumnīcu.

Kāds ir ilga mūža noslēpums? Lidijas kundze atklāj savu recepti – regulāras, bet mazas maltītes, veselīgs miegs un atteikšanās no kaitīgiem ieradumiem.

Jelgavas novada pašvaldības vārdā vēlam stipru veselību un vēl daudz priecīgu mirkļu kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem!