Sociālā joma
Sveikti mazie novadnieki

Aizvadītajā nedēļas nogalē Elejas muižas parku ieskandināja bērnu smiekli, čalas un vecāku smaidi. Visas dienas garumā pie Tējas namiņa noritēja Jelgavas novada pašvaldības jaundzimušo sveikšanas pasākums, kopumā sagaidot un sveicot 132 novada ģimenes.

Visas dienas garumā 23.maijā Elejas muižas parkā tika sveikti mazulīši, kas pievienojušies novadam no 2020.gada otrā pusgada līdz 2021.gada  pirmajam pusgadam.

Mazajiem novadniekiem katram tika pasniegta pašvaldības zīme - sudraba monēta jeb laimes vērdiņš.  Monētas reversā attēlots bērna pēdiņu nospiedums ar tekstu „Nes Jelgavas novadu pasaulē!”, savukārt monētas reversā redzams Jelgavas novada ģerbonis. Monēta nes vēstījumu, ka pašvaldībai katra bērniņa ienākšana šajā pasaulē jeb katra mazuļa pēdu nospiedums novada zemē ir īpašs un ar gandarījumu novērtēts notikums. Kopā ar laimes vērdiņu mazulīšiem tika pasniegtas arī Jelgavas novada aktivitāšu centru dalībnieku darinātās rotaļlietas. 2020.gadā dzimušie bērniņi saņēma miega peles, savukārt 2021.gada mazuļi saņēma vērsēnus, kas simbolizē attiecīgi šo – Vērša gadu.

Saņemot pašvaldības sarūpēto piedzimšanas dāvanu, pasākuma laikā ģimenes tika arī fotografētas. Ģimenes, kuras pirms pasākuma veica reģistrēšanos un iesniedza pasākuma reģistratoram savu e-pasta adresi, saņems uz norādīto adresi saiti ar bildēm no pasākuma dienas. Ja pasākuma laikā reģistrēšanās nav veikta, bet fotogrāfijas uzņemtas, aicinām par bilžu saņemšanu sazināties ar Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļu pa tālruni +371 63024934 vai rakstot e-pastu uz adresi agnese.smagare@jelgavasnovads.lv.

SVEIKTI MAZIE NOVADNIEKI