Komiteju sēdes

17.10.2023., plkst. 16.00.

Attālināti.

1. Par darba kārtību
  2. Par saistošo noteikumu Nr.__ "Par Jelgavas novada pašvaldības 2021.gada 22.septembra saistošo noteikumu Nr.9 “Par Jelgavas novada pašvaldības saistošo noteikumu publicēšanas vietu" atzīšanu par spēku zaudējušiem” apstiprināšanu
  3. Par rezerves zemes fondā ieskaitīto zemes vienību atzīšanu par piekrītošu Jelgavas novada pašvaldībai un to ierakstīšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda (Kalēji, Valgundes pag.)
  4. Par rezerves zemes fondā ieskaitītas zemes vienības atzīšanu par piekrītošu Jelgavas novada pašvaldībai un ierakstīšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda (Salgales pag.)
  5. Par reālservitūta (ceļa servitūta ar tiesībām uz braucamo ceļu) nodibināšanu par labu nekustamajam īpašumam “Upes lauks”, Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads
  6. Par pašvaldībai piekritīgu zemes vienību sadalīšanu un  robežu pārkārtošanu(Pakalnieši, Pakalnieši 2, Valgundes pag.)
  7. Par zemes vienības sadalīšanu (Gārņi, Sesavas pag.)
  8. Par nekustamā īpašuma nosaukuma un adreses piešķiršanu (Lindas iela, Valgundes pag.)
  9. Par detālplānojuma “Viskaļi”, “Grantiņi”, Brankās, Cenu pagastā, Jelgavas novadā, apstiprināšanu
  10. Par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas tiesību nodošanu (Grīvas skola, Vircavas pagasts)
  11. Par Dzīvojamo māju privatizācijas komisijas nolikuma un sastāva apstiprināšanu
  12. Par precizējumiem Jelgavas novada domes 2023.gada 27.septembra lēmumā “Par deleģēšanas līguma “Par Jelgavas novada augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas Datubāzes uzturēšanu un izmantošanu” slēgšanu ar SIA “Mērniecības datu Centrs”