partnerība lielupe

Biedrība Lauku partnerība “Lielupe” sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību aicina Jelgavas novada iedzīvotājus, deputātus un pašvaldības pārstāvjus piedalīties tematiskā pēcpusdienā par pagastu iedzīvotāju padomes izveidošana un darbība Jelgavas novadā, kas notiks 1.jūnijā no plkst.14.00 līdz 17.00 Jelgavā, Pasta iela 37, Jelgavas novada pašvaldības 1.stāva zālē.

Sarunu pēcpusdienas laikā par līdz šim paveikto pagastu iedzīvotāju padomes darba uzsākšanai Jelgavas novadā, iedzīvotāju padomes darba pieredze Latvijā, Jelgavas novada iedzīvotāju padomes nolikuma projekts, kopīga diskusija - pagastu iedzīvotāju padomes veiksmīgas darbības pamatprincipi Jelgavas novadā.

Pašvaldības likuma 58.pants nosaka, ka pašvaldībā var izveidot konsultatīvas pašvaldības institūcijas - iedzīvotāju padomes, lai nodrošinātu vietējo kopienu iedzīvotāju interešu pārstāvību un pašvaldības teritorijas attīstību, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sadarbību un saskaņotu rīcību kopējam labumam. Lai sarunu pēcpusdienas kopdare ir solis tālāk šīs sadarbības veidošanai un stiprināšanai.

Programma un pieteikšanās dalībai (līdz 30.maijam) tematiskā pēcpusdienā: https://ej.uz/tematiskā_pēcpusdiena_1jūnijs

Šis ir noslēguma pasākums tematiskā sarunu cikla "Iepazīsti savu pašvaldību" ietvaros. Par projekta ietvaros turpmāk plānotiem pasākumiem un aktivitātēm: http://partneribalielupe.lv/index.php/atbalsts-kopienam

Pasākumu īsteno biedrība Lauku partnerība “Lielupe” projekta “Iedzīvotāju padomes darba uzsākšana un attīstīšana Jelgavas novadā” ietvaros, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.