Novada ziņas
Ceļš

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) informē, ka ūdens līmenis Tērvetes upē pie Bramberģes ir paaugstināts, pārsniedzot 2,8 metrus virs novērojumu stacijas nulles atzīmes, tādēļ spēkā ir dzeltenās pakāpes brīdinājums par paaugstinātu ūdens līmeni Dobeles un Jelgavas novados.

Jelgavas novada pašvaldības atbildīgie speciālisti ir apsekojuši attiecīgo teritoriju, iespējams apdraudējums tuvējo māju iedzīvotājiem nav konstatēts.

Ja tiks novērots kritisks ūdens līmeņa kāpums un būs nepieciešama iedzīvotāju evakuācija, Jelgavas novada pašvaldība ir gatava veikt visas nepieciešamās darbības un pasākumus, lai netiktu apdraudēta iedzīvotāju veselība un drošība.

Jautājumu gadījumā aicinām iedzīvotājus sazināties ar Glūdas pagasta pārvaldes vadītāju Silviju Zīberti, zvanot pa tālruni +371 63077445, +371 26366631.

LVĢMC atjauno prognozes vairākas reizes dienā, tādēļ sekojiet jaunākajām hidroloģiskajām prognozēm un brīdinājumiem LVĢMC mājaslapā.