Uzņēmējdarbība
Tiek rīkots praktisks seminārs par robotu ieviešanu ražošanā

Automatizācijas un robotizācijas uzņēmums ELIGENT rīko semināru, kura laikā stāstīs par robotu tipiem, transporta robotu ieviešanu, drošības un ekonomiskajiem ieguvumiem. Būs iespēja redzēt robotus klātienē un apspriest aktuālos ražošanas vai biznesa izaicinājumus, kurus iespējams atrisināt ar automatizācijas palīdzību.

Arvien vairāk ražotāju pievēršas automatizācijai, lai saglabātu konkurētspēju globālajā tirgū. Mazi un lieli uzņēmumi tagad arvien vairāk paļaujas uz robotizētu automatizāciju, lai atbrīvotu cilvēkus no rutīnas uzdevumiem un palielinātu produktivitāti.

Uzņēmums ELIGENT sadarbībā ar JK ENERGO ir ieviesuši Latvijā jau vairāk kā 30 autonomi strādājošus robotus un vēlas dalīties ar iegūto pieredzi un zināšanām.

Semināra laikā dalībnieki varēs uzzināt par robotu tipiem un to pielietojumu dažādās nozarēs – no loģistikas, koka un metāla apstrādes līdz pārtikas rūpniecībai un laboratorijām. Būs iespēja redzēt drošības un produktivitātes ieguvumus pēc automatizētu procesu ieviešanas kā arī uzzināt par Latvijā un Eiropas savienībā pieejamiem finansējuma instrumentiem, kas ļauj uzņēmumiem digitalizēties. Tiks skaidroti priekšnoteikumi, lai robotu ieviešana būtu ekonomiski pamatota un sekmīga.

Klātienē būs apskatāms autonomi braucošs transporta robots un kolaboratīvais robots, kuri var būt nenogurstoši palīgi ražojošam uzņēmumam.

Reģistrācija

*Vietu skaits ierobežots.