Uzņēmējdarbība Novada ziņas
Tirgotājus aicina pieteikties rudens ražas tirdziņiem

Aicinām Jelgavas novada mājražotājus, amatniekus, ražotājus pieteikties “Rudens ražas tirdziņam”, tirdzniecības laukumā Lietuvas ielā 49, Elejā, 19.septembrī, no plkst.10:00-15:00.

Īpaši tiek aicināti rudens velšu tirgotāji un amatnieki.

Pieteikt dalību tirdziņā iespējams- aizpildot pieteikuma anketu līdz 3. septembrim

Tirgotājiem nepieciešams nodrošināt tirdzniecībai paredzētu telti, galdu.

Jautājumu gadījumā griezties pie uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītājas: Sanitas Smirnovas sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv, tālr.: +371 28360835

Aicinām Jelgavas novada mājražotājus, amatniekus, ražotājus pieteikties “Rudens ražas tirdziņam” Ozolniekos, pie Ozolnieku  Tautas nama, 11.septembrī, no plkst.10:00-15:00.

Īpaši tiek aicināti rudens velšu tirgotāji un amatnieki.

Pieteikt dalību tirdziņā iespējams- aizpildot pieteikuma anketu līdz 27. augustam

Jelgavas novada pašvaldība un Jelgavas novada Ozolnieku administrācija tirgotājiem nodrošina:

• Tirdzniecības vietu,
  • Dzīvo mūziku,
  • Radošās darbnīcas,
  • Pasākuma moderatoru.

Tirgotājiem nepieciešams nodrošināt tirdzniecībai paredzētu telti, galdu.

Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Viesu Līči” , organizē “Ražas svētku gadatirgu”, Jelgavas novadā, Jaunsvirlaukas pagastā, restorāna "Zemnieka cienasts" teritorijā 25. septembrī  no plkst. 10:00- 15:00.

Aicinām Jelgavas novada un tuvējās apkārtnes mājražotājus, amatniekus, ražotājus pieteikties “Ražas svētku gadatirgum” aizpildot pieteikuma anketu līdz 3.septembrim.

Īpaši tiek aicināti rudens velšu tirgotāji!

Tirgotājiem nepieciešams nodrošināt tirdzniecībai paredzētu telti, galdu.

Jautājumu gadījumā sazināties ar uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāju Sanitu Smirnovu, sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv, tālr.: +371 28360835