Novada ziņas
Mašīnas

27. oktobrī ceļu uz sadraudzības pilsētu Rava–Rusku uzsāka Jelgavas novada pašvaldības delegācija, kuras sastāvā ir domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis un citi pašvaldības pārstāvji. Vienas dienas vizītes laikā plānots tikties ar Rava-Ruskas pilsētas domes vadību, kā arī apmeklēt pilsētas slimnīcu, pirmsskolas izglītības iestādi un skolu.

Rava-Ruskā paredzēts nogādāt trīs transportlīdzekļus, par kuru ziedošanu Ukrainas pašvaldībai Jelgavas novada dome lēma jau septembrī. Tāpat pēc sadraudzības pašvaldības lūguma sagādātas nepieciešamās saimniecības preces, kas lieti noderēs ziemas sezonā – ģeneratori, tūrisma gāzes plīts un rezerves gāzes baloni, kā arī mitrās salvetes. Uz Ukrainu tiek vestas arī Jelgavas novada senioru biedrības sagādātās veltes, kuras nonāks pie karavīriem frontē – 134 pāri pašadītu zeķu, 17 pāri cimdu, 7 šalles, 3 cepures.

Kā ziņots iepriekš, atsaucoties Ļvivas apgabala Rava-Ruska pilsētas domes aicinājumam noslēgt sadarbības līgumu ar Jelgavas novada pašvaldību, šā gada 1. jūlijā noslēgts memorands, kura mērķis ir veicināt dažāda veida sadarbību starp abām pašvaldībām.