Foto

Piektdien, 31. oktobrī, Jelgavas novadu darba vizītē apmeklēs Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, uz tikšanos aicinot arī novada iedzīvotājus.

Vizīte sāksies ar Jelgavas novada pašvaldības apmeklējumu un tikšanos ar domes vadību, pēc tam Valsts prezidents dosies uz Elejas vidusskolu, kur plānotas sarunas ar skolēniem un izglītības iestādes pedagogiem, un Lielvircavas muižu, kur apskatāms unikāls vēsturisko priekšmetu deponējums,  ko muižai nodevuši bijušo muižas īpašnieku baronu fon Klopmanu dzimtas pēcteči.

Dienas turpinājumā Valsts prezidents apmeklēs divus uzņēmumus – komerctransporta izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmu ražotāju SIA “Dinex Latvija” un SIA “UPPE”, kas ir viens no Latvijas lielākajiem stikloto būvkonstrukciju projektēšanas un ražošanas uzņēmumiem. Savukārt “Branku Brančotavā” Edgars Rinkēvičs uzklausīs sociālā uzņēmuma “Mājas TUVU” stāstu par labdarības un sociālo mērķu īstenošanu, kā arī tiksies ar Jelgavas novada Jauniešu domi un aktīvajiem novada jauniešiem.

Vizītes noslēgumā - no pulksten 17 līdz 18 - Jelgavas novada iedzīvotāji aicināti uz publisku tikšanos ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču Zaļenieku pagasta kultūras namā (Centra iela 1, Zaļenieki). Aicinām visus interesentus aktīvi piedalīties un izmantot iespēju tikties ar Valsts prezidentu klātienē un uzdot sev interesējošus jautājumus.

Sīkāk ar Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča vizītes Jelgavas novadā darba kārtību vari iepazīties ŠEIT.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Saistītas tēmas

Pašvaldības ziņas