bilde

Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” sadarbībā ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu organizēs informatīvo dienu, lai popularizētu un veicinātu sociālo pakalpojumu sniedzēju un jauno speciālistu interesi par studiju iespējām un tā nozīmi darba tirgū.

Informatīvās dienas organizēšanas mērķis ir novērst kvalificētu speciālistu trūkumu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas aprūpes iestādē, nodrošinot pakalpojuma saņēmējam augstu pakalpojuma kvalitāti.

Sasniedzamais mērķis, organizējot informatīvo dienu, ir motivēt un iesaistīt Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” aprūpētājus un citus ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējus, kuriem nav iegūta augstākā izglītība vai pakalpojuma sniedzēji, kuri vēlas pārkvalificēties.

Informatīvā diena notiks Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” filiālē “Jelgava”, adrese: Kalnciema ceļš 109, Jelgava - 2023.gada 23.augustā plkst.10.00.

Informatīvā diena pulcēs darbiniekus no visām Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” 8 filiālēm, kā arī ir aicināti interesenti no Jelgavas un tā novada iepazīties ar studiju iespējām, ko piedāvā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, tāpat būs iespēja iepazīties ar ikdienas darbu Valsts sociālās aprūpes centrā “Zemgale”.

Informatīvās dienas dalībniekiem būs iespēja uzzināt par studiju programmām, studiju saturu, studiju priekšmetiem, apjomu, ilgumu, kā arī uzklausīt personīgās pieredzes stāstus.

Informatīvās dienas programma :

  • Plkst. 10:00 - informatīvā tikšanās par iespējām studēt sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja studiju programmās.
  • Plkst. 11:00 – sarunas un kopīgā tikšanās par studiju nozīmi un vērtībām. Plkst. 12:00 – atvērtā lekcija par ergonomikas pamatprincipiem
  • No plkst. 13:00 – individuālās konsultācijas ar Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas mācībspēkiem.

Apliecības un sertifikāti par dalību atvērto durvju dienā netiks izsniegti!
Papildus informācija par studiju iespējām var apskatīties ŠEIT

Aicinām pieteikt savu dalību Atvērtajām durvju dienām pie sabiedrisko attiecību speciālista, Lāsmas Runcītes: Lasma.Runcite@vsaczemgale.gov.lv līdz 2023.gada 22.augustam.