Balvu PII "Sienāzītis"
Vasara klāt!

Ieskandinot svētku rītu "Čau, vasariņa", PII “Sienāzītis” skolotājas, iejūtoties dažādos pasaku tēlos, sagaidīja bērnus, lai kopā izbaudītu bērnību un siltos saules starus. Mazās siles grupas “Ķipari” un “Podziņas” draiskojās, aktīvi skrienot pa grupas laukumiņu pakaļ tiem nebēdnīgajiem ziepju burbuļiem, kuri te ir, bet te jau vairs nav.

Kā arī priecājās un ķēra krāsainos un lidojošos balonus. “Putniņi” grupā par jautrību rūpējās klaunu meitene, kuras triki un joki ar bumbām lika smaidīt un smieties ik vienam. Ieradās arī aktīvais vilciņš Pelēcītis, kas aicināja grupu “Bitītes”, “Pūcītes”, “Rūķīši” un “Saules zaķēni” bērnus uz aktīvu rosīšanos, kā arī parūpējās par sportiskām aktivitātēm un atgādināja par drošību pārvietojoties uz ielas un drošību pie ūdens tilpnēm.

Visas dienas garumā draudzīgās un mīļās pelītes apskāvieni un siltais klēpis, radīja pozitīvu un draudzīgu noskaņu, smieklus un smaidu, ikdienas noskaņu tik skaistu, tik lielu, tik bagātu un tik ļoti katram savu. Čau, vasariņa!

Balvu PII "Sienāzītis" skolotāja Guna Ķerģe