Iedzīvotājiem Novada ziņas Pasākumi
Foto

Sestdien, 13. aprīlī plkst. 17 uz jubilejas koncertu Lielplatones pagasta Tautas namā aicina Lieplatones pagasta vokālie ansambļi - "Vīnava "un "Tikai tev".

Abu kolektīvu vadītājs kopš to pirmsākumiem 2014. gadā ir Ingus Leilands. Sākotnēji kopā sanāca pagasta dziedošie vīri, veidojot ansambli “Tikai Tev”, taču pēc laika vīru ansamblim piepulcējās arī dziedošas dāmas. Pašlaik jauktais vokālais ansamblis "Vīnava" apvieno 23 dziedātājus un liela daļa dalībnieku ir no sākotnējā sastāva. “Tas ir teju vesels koris,” ar smaidu teic kolektīvu vadītajs I. Leilands. Būtiski pieminēt, ka visas dziesmas viņu plašajā repertuārā ir pašu aranžētas un apdarinātas, tādēļ kļuvušas īpaši mīļas un tuvas.

Līdztekus vokālajiem ansambļiem "Vīnava" un "Tikai Tev" uzstāsies arī draugu kolektīvi – Sēmes un Zentenes vokālais ansamblis “Domino” no Tukuma novada, Bauskas Kultūras centra vokālais ansamblis "Eliksīrs" un Jelgavas Tirkīza kora ansamblis.

Uz koncertu aicināts ikviens interesents. Pēc koncerta notiks balle ar grupu "BrekšuPekši", līdzi ņemot "groziņu". Ieeja - bez maksas.