15.02.2023., plkst.15:00

Attālināti.
  1. Par papildus jautājuma iekļaušanu darba kārtībā
  2. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu  (Tiltiņi, Jaunsvirlaukas pag.)
  3. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Siliņi 45, Viesturciems, Glūdas pag.)
  4. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu  (Tērvetes iela 26A, Vilce, Vilces pagasts)
  5. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Smilšu iela 2, Svēte, Svētes pag.)
  6. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Smilšu iela 4, Svēte, Svētes pag.)
  7. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu atkārtotā izsolē  (Stūri, Kalnciema pag.)
  8. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu atkārtotā izsolē  (Stūri, Platones pag.)
  9. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu atkārtotā izsolē  (Jaunveseri, Zaļenieku pag.)
  10. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē ( Grietas, Kalnciema pag.)
  11. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē ( Niedrāji, Kalnciema pag.)
  12. Par zemes vienības nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Zaļkalni, Zaļenieku pag.)
  13. Par dzīvokļa īpašuma Bērzu iela 3-1, Tetele, Cenu pagasts, nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu
  14. Par Jelgavas novada Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra "LAIPA" pakalpojuma "Grupu dzīvoklis" klientu līdzmaksājuma apstiprināšanu
  15. Par pakalpojumu maksas apstiprināšanu Jelgavas novada Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā "LAIPA"
  16. Par pakalpojuma maksas apstiprināšanu Jelgavas novada Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā "Staļģene"