22.03.2023. plkst. 15.00.
Attālināti.

Darba kārtība:

1. Par papildus jautājumu iekļaušanu darba kārtībā
  2. Par nekustamā īpasuma atsavināšanu izsolē (Villaiņi, Sesavas pag.)
  3. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu  (“Tiltiņi”, Valgundes pagasts)
  4. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu atkārtotā izsolē  (Liepiņlauks, Līvbērzes pag.)
  5. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu  (Zemnieku iela 16, Eleja, Elejas pag.)
  6. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (1.masīvs 54, Kalnciema pag.)
  7. Par zemes starpgabala nodošanu atsavināšanai (Mazbērzi, Jaunsvirlaukas pagasts)
  8. Par zemes vienības daļas nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Ozolnieku ezers, Ozolnieki)
  9. Par Jelgavas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma nodošanu bez atlīdzības (Baložu kapi, Svētes pag.)
  10. Par dzīvokļa īpašuma  Parka ielā 4-19, Elejā, Elejas pagastā, Jelgavas novadā, nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu
  11. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Stacijas iela 1-2, Sesava)
  12. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Bauskas iela 7-18, Eleja)
  13. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Dzelzceļnieku iela 5-7, Eleja)
  14. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Dārza iela 4-27, Nākotne, Glūdas pag.)
  15. Par nedzīvojamo telpu nodošanu nomā un nomas maksas apstiprināšanu
  16. Par Eiropas Savienības un citu fondu projektu līdzfinansējuma piešķiršanas komisijas izveidošanu un nolikuma apstiprināšanu
  17. Par saistošo noteikumu  “Par pašvaldības līdzfinansējuma vai priekšfinansējuma piešķiršanu Eiropas Savienības un citu fondu finansētiem projektiem Jelgavas novadā” apstiprināšanu
  18. Par dalību biedrības “Lauku partnerība “Lielupe”” padomē