Lielāko punktu skaitu un pašvaldības starta kapitāla summu 1500 EUR apmērā saņēma Kristīne Ozoliņa, kas jau aizsākusi ražošanas procesu cūku pupu kraukšķu tapšanai ar nosaukumu “Pupuchi”. Inovatīvais produkts jau izpelnījies interesi publiskajā telpā, kad Kristīne produktu prezentēja gan pārtikas izstādē “Riga Food”, gan pašvaldību aicinot atbalstīt viņas ieceri atrast telpas un ierīkot ražotni Jelgavas novada administratīvajā teritorijā. K.Ozoliņa uzsākusi aktīvu uzņēmējdarbības darba cēlienu, taču saimnieciskā darbība aizvien vēl bija noformēta kā pašnodarbinātai personai. Cūku pupu kraukšķi kā produkts ar dažādām garšām jau pieejams pārtikas tirdziņos un veselīga uztura veikaliņos. K. Ozoliņa, saņemot starta kapitālu no pašvaldības, cer iegādāties pupu tīrīšanas mašīnu, kas ievērojami atvieglos šobrīd rūpīgi ar rokām veicamo darbu – katras pupas lobīšanu un attīrīšanu no miziņas.

Ar 1000 EUR starta kapitāla atbalstu novērtēta Līva Jubalte, kas prezentēja pinjatu ražošanu, pasākumu un svinību inventāra gatavošanu un tirdzniecību. Biznesa ideja galvenokārt balstīta uz L. Jubaltes prasmēm gatavot īpašus dekorus svinībām, bērnu ballītēm un jubilejām. Radīto produktu reklamēšana galvenokārt sasaistīta ar reklāmu sociālajos tīklos un internetveikala darbību.

Ar praktisku piedāvājumu gan juridiskām, gan fiziskām personām teritorijas labiekārtošanā Valts Neilands prezentēja savu uzņēmējdarbību, piedāvājot teritoriju atbrīvošanu no kokiem, krūmiem,  nodrošinot to šķeldošanu. Pašlaik V.Neilands jau veiksmīgi veicot šos darbus, izmanto zaru smalcinātāju, bet par konkursā iemantoto kapitālu vēlētos iegādāties šķeldotāju pilna ražošanas cikla nodrošinājumam. Žūrijas komisija atbilstoši iegūtajam punktu skaitam Valtam piešķīra 1000 EUR.

Vēl viens konkursants, kas tika atbalstīts ar piešķirtu finansējumu 1000 EUR apmērā, ir Antons Plavoks. Viņš prezentēja latvisko pirts tradīciju pakalpojumu Jaunsvirlaukas pagastā. Topošais uzņēmējs vēlas ne tikai piedāvāt pirts rituāla un pirtnieka pakalpojumus individuāliem klientiem vai nelielām kompānijām, bet arī dalīties ar zināšanām par pirtī iešanu un ļaut to izbaudīt uz sevis saskaņā ar pirtnieka pamācībām. Viņa mērķis ir pēc iespējas vairāk izglītot cilvēkus par pirtī iešanas labākajām tradīcijām, lai veicinātu gan fiziskās, gan garīgās veselības harmonisku mijiedarbību un atveseļošanos ar pirts palīdzību.  Pašvaldības piešķirto finansējumu

A.Plavoks vēlas ieguldīt datora, projektora iegādei, telpas iekārtojuma nodrošinājumam uz mācībām atnākušajiem dalībniekiem.
Kā piekto starta kapitāla saņēmēju var minēt Sanitu Bēmu, kuras ideja savai uzņēmējdarbības aizsākšanai bija prezentētie floristikas pakalpojumi. Sanita cer, ka attīstīs dekorēšanu, tāpēc starta kapitālu 500 EUR apmērā vēlas ieguldīt profesionālu līmes pistoļu un oāžu nodrošinājumam kompozīciju gatavošanai.