Datums 15. aprīlis, 2023
Laiks17.00
Vieta Jelgavas valsts ģimnāzija, Mātera iela 44, Jelgava, LV-3001

Jelgavas koru apriņķa koru repertuāra pārbaudes skate

15. aprīlī pulksten 17 Jelgavas Valsts ģimnāzijā notiks XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncerta “Kopā Augšup”, koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un senioru koru koncerta koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate. Tajā piedalīsies Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas novada un Olaines novada kori.

Jelgavas novadu skatē pārstāvēs Jaunsvirlaukas un Salgales pagastu apvienotais jauktais koris "Svīri", Jelgavas novada senioru koris "Gaisma", Lielplatones, Platones un Elejas pagastu jauktais koris "Sidrabe", Ozolnieku Tautas nama jauktais koris "Līga", Vilces pagasta jauktais koris "Vilce" un Zaļenieku pagasta sieviešu koris "Zaļuguns".

Jauktie kori un sieviešu koris skatē izpildīs trīs dziesmas – divus izlozes un vienu brīvas izvēles skaņdarbu no svētku koncertu koprepertuāra. Savukārt senioru koris izpildīs vienu izlozes skaņdarbu no svētku senioru koru koncerta repertuāra a cappella, vienu izlozes skaņdarbu no senioru koru koncerta repertuāra ar pavadījumu un vienu brīvas izvēles skaņdarbu no senioru koru vai noslēguma koncerta repertuāra.

Jelgavas koru apriņķa dalībnieku atlases skati Jelgavas Valsts ģimnāzijā aicināts apmeklēt ikviens interesents. Ieeja – bez maksas.