Datums 24. februāris, 2024
Laiks15.00
Vieta Jaunsvirlaukas pagasts
Foto

24. februārī norisināsies Jauniešu orientēšanās pasākums “Ziemas prieki 2024”, kas ir ikgadējs Jelgavas novada jauniešu rīkots pasākums Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē, kurā piedalās ap 100 jauniešu no visa Jelgavas novada vecumā no 13 līdz 25 gadiem, lai kopīgi jautri pavadītu laiku un iepazītu viens otru tuvāk.

Tas ir netradicionāls orientēšanās pasākums, kura laikā katrai komandai, kas sastāv no 5 cilvēkiem, jāapmeklē 10 kontrolpunkti, kuros jāpilda dažādi interesanti un komandas veiklību un erudīciju demonstrējoši uzdevumi, par kuru izpildi attiecīgi tiek piešķirti punkti. Sacensību noslēgumā paredzēts neformāls burziņš, kura laikā tiks tās apbalvotas komandas, kas ieguvušas lielāko punktu skaitu.

Plkst. 13.30 sāksies dalībnieku reģistrācija, savukārt plkst. 14.30 norisināsies pasākuma atklāšana. No plkst. 18.00 līdz 19.00 pasākuma dalībniekiem tiks nodrošinātas bezmaksas vakariņas, savukārt tās komandas, kuras izvēlas palikt arī uz ballīti, kas plānota no plkst. 21.00 līdz 23.00, aicinātas pašām sarūpēt savu cienastu.

Pieteikties dalībai pasākumā var ikviens jaunietis no Jelgavas novada vai jebkuras citas vietas Latvijā. Lai pieteiktu savu komandu dalībai pasākumā, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu līdz 15. februārim - https://ej.uz/ziemasprieki2024

Pasākuma norises vieta: Staļģenes pamatskolas sporta halle Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā.

Pasākumu jauniešiem organizē Jaunsvirlaukas pagasta jauniešu iniciatīvu centra vadītājs Ričards Pāns kopā ar Staļģenes aktīvajiem jauniešiem.