Datums 21. marts, 2024
Laiks19.00
Vieta Vilces Tautas nams, Tautas nama iela 4, Vilce, Vilces pagasts
Foto

Komēdija par diviem precētiem pāriem 40+.

Stāsts par četriem draugiem, kuri satiekas brīvdienu mājā, lai kopā pavadītu nedēļas nogali. Lai gan draugi ir pazīstami jau daudzus gadus, īsā laika sprīdī atklājas dažādi pagātnes noslēpumi. Sarunām raisoties, mēs uzzinām laika gaitā noklusēto. Izrādās, katram varonim ir kāds nepiepildīts sapnis.

Varoņi lugas gaitā saprot, ka vēl nekas nav zaudēts, un ir īstais laiks būt drosmīgiem un sākt īstenot savu sapni. Komiskiem pārpratumiem mijoties ar smeldzi, autors asprātīgā valodā parāda, cik mēs esam līdzīgi. Mums katram ir ļauts sapņot un cerēt uz labāku dzīvi.

Kanādiešu autors Norms Fosters dzimis 1949. gadā. Autora krājumā ir ap 50 lugu. Tās daudzkārt iestudētas Kanādas teātros, un lugu pamattēma ir attiecības. Luga "Garā nedēļas nogale" sarakstīta 1993. gadā. "Garās nedēļas nogales" pirmizrāde notika 1994. gadā Novā Antigonišas festivālā. Šī luga nav iestudēta Latvijas teātros. Lugu tulkojis izrādes idejas autors Ivo Martinsons.

Izrāde ir četru brīvmākslinieku kopdarbs. Radošā komanda: Inga Alsiņa- Lasmane, Ilze Liepa, Gatis Gāga un Ivo Martinsons.

Izrādes garums – 2h 20 ar starpbrīdi

Ieejas maksa 10,- EUR. Biļešu iepriekšpārdošana un rezervācija pa tālruni 20244887.