Datums 6. jūnijs, 2023
Laiks10.00–15.00
Vieta Rīga
ielūgums uz konferenci

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar Valsts vides dienestu ielūdz apmeklēt konferenci “Pāreja uz aprites ekonomiku - sabiedrības iespēju palielināšana”.

Pasaules vides dienas izskaņā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar Valsts vides dienestu šī gada 6.jūnijā organizē konferenci “Pāreja uz aprites ekonomiku - sabiedrības iespēju palielināšana”.

Konferences mērķis ir diskutēt par dažādu mērķgrupu esošām un potenciālām kompetencēm aprites ekonomikas iedzīvināšanā. Konferences laikā tiks apskatīti piemēri aprites ekonomikas iedzīvināšanā dažādos līmeņos, ņemot vērā, ka aprites ekonomika ir ilgtspējas, izaugsmes un konkurētspējas dzinulis kā valsts, tā uzņēmuma un indivīda līmenī.

Konferences norise:

Datums: 2023. gada 6.jūnijs

Vieta: Valsts vides dienesta telpās, Rūpniecības ielā 23, Rīgā

Laiks: Plkst. 10.00 – 15.00 (ierašanās no plkst. 9.30)

Lūdzam reģistrēties konferences apmeklēšanai šeit:https://forms.gle/UKvNykbvCaLgkhxt8

Konference norisināsies trīs daļās. Pirmajā daļā ir paredzēts apspriest pašvaldību lomu aprites ekonomikas iedzīvināšanā. Otrajā – nepieciešamie instrumenti aprites ekonomikas iedzīvināšanai. Savukārt trešajā daļā (ap plkst. 14.00) norisināsies Valsts vides dienesta Zaļās izcilības balvu pasniegšana.