Datums 15. maijs, 2024
Laiks10.00–17.30
Vieta Nākotnes parks, "Industriālais parks", Nākotne, Glūdas pagasts
Foto

Aicinām interesentus reģistrēties Zemgales Uzņēmēju forumam’24 “Drošs lidojums nākotnē”, kas norisināsies jau 15. maijā Nākotnes Industriālajā parkā Jelgavas novada Nākotnē, Glūdas pagastā no plkst. 10.00 līdz 17.30 (reģistrācija no plkst.9.20).

Dalība forumā ir bez maksas. Foruma programma un informācija pieejama šeit: www.zemgalesforums.lv

Ko sagaidīt?

  • Uzzini vairāk par aktuālo mākslīgā intelekta un kiberdrošības jomā Latvijā un pasaulē;
  • Iepazīsties ar dažādiem aktuālajiem un plānotajiem digitalizācijas projektiem Latvijā;
  • Uzklausi Latvijā zināmu uzņēmēju viedokļus un pieredzi, un iedvesmojies no labākajiem nozarē!

Pasākuma moderators - Jānis Krēvics, TV3 raidījumu vadītājs, žurnālists

Unikāla norises vieta - industriālais "Nākotnes parks" jeb helikopteru angārs un lidlauks "Future Wings". Šī neparastā norises vieta simbolizēs foruma mērķi - pacelt ikvienu dalībnieku nelielam lidojumam jaunos uzņēmējdarbības apvāršņos. 

Reģistrējies Zemgales Uzņēmēju Forumam jau šodien, jo vietu skaits ir ierobežots! Pieteikšanās foruma mājas lapā līdz 10.05.2024.

Uz tikšanos Nākotnes industriālajā parkā!

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002 un projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.