Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta Nr. PA-GRO-1271
  • Ieviešanas laiks: 08.10.2019. - 31.12.2021.
  • Projekta mērķis: veicināt nodarbinātības, uzņēmējdarbības un ilgtspējīga tūrisma attīstību vietējās pašvaldībās Ziemeļvalstu – Baltijas valstu reģionā
attels
  1. Palielināt inovatīvu un radošu uzņēmu skaitu pašvaldībā;
  2. Veicināt nodarbinātību, īpaši jauniešu vidū;
  3. Attīstīt jaunas metodes ilgtspējīgai tūrisma izaugsmei, ņemot vērā līdzsvaru starp ekonomiku un vides aspektiem;
  4. Izplatīt labās prakses piemērus, kas veicina ekonomikas attīstību vietējā un reģionālā līmenī.

Projekta vadošais partneris: Jelgavas novada pašvaldība
Projekta partneri: Rietumislandes reģionālā pašvaldību asociācija (Islande), Narpes pašvaldība (Somija), Sodermanlandes reģiona pašvaldība (Zviedrija)

Projekta kopējās izmaksas, EUR: 4686.00 EUR, kuru sastāda: 2811.60  EUR ZMP finansējums un 1874.40 EUR Jelgavas novada pašvaldības finansējums

• 3 pieredzes apmaiņas vizītes uz minētajām valstīm uzņēmējdarbības, nodarbinātības un tūrisma attīstības jautājumos (vizītes uz Zviedriju un Islandi atceltas Covid19 pandēmijas dēļ)