Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta Nr. 2021-1-KMA-M88014
  • Projekta ieviešanas laiks: 01.05.2021. –31.12.2021.
  • Projekta mērķis: nodrošināt Jelgavas novada kultūrvēsturisko objektu saglabāšanu, attīstību, popularizēšanu un plašu publisku pieejamību ikvienam apmeklētājam, mainīgas epidemioloģiskās situācijas apstākļos.
attels1

Projekta kopējais finansējums: 7 558,28 EUR

Valsts Kultūrkapitāla fonda finansējums:  7 000 EUR

Jelgavas novada pašvaldības finansējums:  558,28 EUR

1. Izstrādāt mobilo aplikāciju divām novada muižām.
  2. Izstrādāt un uzstādīt taktilās kartes trīs Jelgavas novada pašvaldības muižu parkos.
  3. Nodrošināt projekta publicitāti
  1. Izstrādāta mobilā aplikācija divām novada muižām - Lielplatones, Vilces.
  2. Izstrādātas un uzstādītas taktilās kartes trīs Jelgavas novada muižu parkos-Elejas, Vilces, Lielplatones. Šādas plāksnes, kurās ietilpst gan karte, gan aprakstošā daļa, koncepts ļautu to izmantot ne tikai redzīgiem cilvēkiem, bet arī vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem.
  3. Nodrošināta projekta publicitāte ievietojot informāciju par projektu mājas lapā www.jelgavasnovads.lvwww.kkf.lv un sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jelgavasnovads/.

Projekta rezultāti paredz plašu pieejamību ikvienam apmeklētājam ilgtspējīgai lietošanai un kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas tūrisma izziņai.

Projekta vadītāja:

Ella Popesko

Kultūras, sporta un NVO projektu vadītāja
ella.popesko [at] jelgavasnovads.lv