Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta Nr. 14-06-LL08-L413201-000011
  • Ieviešanas laiks: 03.12.2014. – 01.06.2015.
  • Projekta mērķis: sekmējot aktīvās atpūtas, sporta un veselīga dzīvesveida aktivitāšu pieejamības attīstību vietējiem iedzīvotājiem, iegādājoties nūjošanas un vingrošanas aprīkojumu pasākumu nodrošināšanai, tādejādi uzlabojot dzīves kvalitāti.
attels2

Projekta īstenotājs: biedrība ”Jelgavas novada seniori”

Kopīgais finansējums: EUR 2934,00; fonda finansējums – EUR 2640,60; Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējums – EUR 293,40.

• Organizēti pasākumi senioriem, uz tikšanos aicinot veselīga dzīvesveida popularizēšanas speciālistus, piemēram, netradicionālās ārstēšanas eksperti Inesi Ziņģīti, profesoru Anatoliju Danilānu, aktrisi un astrologi Akvelīnu Līvmani u.c.
  • Organizētas fiziskās aktivitātes, kas palīdz fiziskajai attīstībai un uzlabo senioru veselību. Nūjošanas un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības. Izglītojošas nodarbības par uzturu senioriem.
  • Organizētas informatīvās aktivitātes, kuru rezultātā seniori informēti, kas ļauj viņiem būt līdzdarbīgiem sabiedrības locekļiem. Valdības pieņemto lēmumu skaidrošana un senioru tiesības uz pieņemtiem likumiem. (LM aktualitātes, samariešu kustība, sociālā uzņēmējdarbība, ģimenes ārsti u.c.)
  • Iegādāts nepieciešamais vingrošanas un nūjošanas aprīkojums sekmīgai nodarbību organizēšanai.
  • Sagaidāmie rezultāti:
  • Projekta īstenošanas rezultātā tiks iegādāts inventārs veselības veicināšanas paskumu organizēšanai. Nūjošanas inventārs – 50 nūju komplekti. Vingrošanas inventārs – 30 vingrošanas komplekti (paklāji, 2 veidu bumbas, hanteles 0,5 kg, hanteles 1 kg).
  • Biedrībā ir aktivizējušies seniori, kuri vēlas saglabāt un uzlabot savu veselību, kā arī paaugstināt savu dzīves kvalitāti, aktīvi organizējot veselības veicināšanas pasākumus pagastos – pēc iespējas tuvāk katra dzīvesvietai.

Projekta koordinators:

Inese Skromane

Sociālo pakalpojumu attīstības projektu vadītāja
inese.skromane [at] jelgavasnovads.lv
attels2