Izglītība Novada ziņas
Šķibes pamatskolai apstiprina direktora pienākumu izpildītāju

Jelgavas novada domes deputāti 17.augusta ārkārtas domes sēdē lēma par Šķibes pamatskolas direktora pienākumu izpildītāja iecelšanu, paredzot, ka pienākumus no 30. augusta uz laiku pildīs Lilija Andrasone.

Š.g. 6.augustā Jelgavas novada pašvaldība izsludināja atklātu konkursu uz Šķibes pamatskolas direktora amatu, pēc tam, kad līdzšinējā direktore Sandra Pluģe vērsās pašvaldībā ar iesniegumu atbrīvot viņu no direktora amata. Pretendenti vakancei aicināti pieteikties līdz 6.septembrim, taču tikmēr direktora amata pienākumus ir piekritusi veikt Lilija Andrasone, kura ir sporta skolotāja. Par skolotāju Šķibes pamatskolā Lilija strādā kopš 2013.gada. Tāpat Lilija aktīvi organizē dažādas sporta aktivitātes Glūdas pagastā.

Apstiprinātais domes lēmums paredz, ka Lilija Andrasone Šķibes pamatskolas direktora pienākumus pildīs līdz brīdim, kad tiks apstiprināts jaunais skolas direktors.

Iepazīties ar izsludināto Šķibes pamatskolas direktora amata konkursu.