Projekti
lekcijas par veselīgu uzturu

ESF projekta “Slimību profilakses un Veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/033 ietvaros aicinām ikvienu interesentu, kam rūp sava veselība, piedalīties izzinošās, motivējošās un vērtīgās veselīga uztura lekcijās, ko vadīs uztura speciāliste GITA IGNACE. Izvēlies īso intensīvo vai garo pamatīgo (vai ņem ciet abus) un iedvesmojies pārmaiņām pavasarī!

Gita Ignace – sertificēta uztura speciāliste un uztura zinātniece ar 13 gadu pieredzi. Ikdienā konsultē cilvēkus par uztura terapiju pie dažādām saslimšanām, kā arī izveidojusi dažādu nodarbību ciklus, kā, piemēram, “Sugarfree”, veido atbalsta grupas cilvēkiem ar lieko svaru un emocionālās ēšanas problēmām, www.getwell.lv lapas un video lekciju autore.

Par plānotajām lekcijām lektore saka: “Dažkārt, lai notiktu izmaiņas, nevajag mainīt neko grandiozu. Izdošanās pamatā ir pavisam nelieli soļi, kas ir pa spēkam ikvienam. Tos apzinoties, Tu tuvojies savam veselības un enerģijas mērķim!”.

lekcijas par veselīgu uzturu

Saite uz visām nodarbībām šeit:

https://zoom.us/j/2716260935?pwd=U0kvWHNXVTFnWmk5NkdCUEJxeE4vdz09

ZoomID: 2716260935
Zoom parole: getwell

 

Vairāk informācijas par pasākumu var iegūt zvanot vai rakstot Jelgavas novada pašvaldības veselības veicināšanas koordinētājai Dacei Mauliņai -  tālrunis 29185381 (darba laikā), e-pasts:  dace.maulina@jelgavasnovads.lv.

Kohezijas fonds