JNKU
Foto

Lai gan nupat apvienotais komunālo pakalpojumu sniedzējs - SIA “Jelgavas novada komunālais uzņēmums” pirms divām dienām ieguva jaunu valdi, jau noritējušas izmaiņas. Kopsapulces lēmums apstiprina, ka līdzšinējais uzņēmuma valdes loceklis Dins Stašāns vairs darbu uzņēmuma valdē neturpinās, līdz ar to turpmāko uzņēmuma vadību nodrošinās divas amatpersonas – valdes locekle Irina Malahovska un Antra Alksne, kas iecelta par SIA “Jelgavas novada komunālais uzņēmums” valdes priekšsēdētāju.

Kā zināms, abas jaunās valdes locekles izvēlētas konkursa rezultātā ar nodomu katrai no amatpersonām pārvaldībā uzticēt konkrētu atbildības sfēru – Irinas Malahovskas ziņā būtu namu apsaimniekošanas jautājumi, savukārt Antras Alksnes  pārraudzībā būs jau ne tikai ūdenssaimniecības un siltuma pakalpojumu jautājumi, kā iepriekš plānots, bet visa uzņēmuma darbības nodrošinājums.

“Ņemot vērā, ka kapitālsabiedrība strādā ar zaudējumiem vairākās jomās – ūdens un kanalizācija, kopīpašumu pārvaldīšana un teritoriju uzturēšana, atkritumu apsaimniekošana, kapu apsaimniekošana u.c., Jelgavas novada pašvaldība kā kapitāla daļu turētāja pārstāvis ir iesniedzis iniciācijas ziņojumu, lai veiktu lietderības un likumības revīziju SIA “Jelgavas novada KU” par  izmaksu lietderību un likumību laika periodā no 2022. gada 1. janvāra” informē izpilddirektora vietnieks Ingus Zālītis.

Jau ziņots, ka ar 24. maiju noslēgusies divu Jelgavas novada līdzšinējo komunālo pakalpojumu sniedzēju kapitālsabiedrības - SIA “Jelgavas novada KU” un SIA “Ozolnieku KSDU” reorganizācija jeb apvienošanas process un saskaņā ar uzņēmuma statūtiem pēc reorganizācijas valdes sastāvu veido trīs amatpersonas.

Jāatzīmē, ka Dins Stašāns valdes locekļa amatā tika iecelts 2022. gada 2. septembrī, savukārt savu darbu noslēgs 6. jūnijā.